BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 32.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 13 LİGİ 03.06.2023
Cumartesi
14:00
ÇOPURLU YENİŞEHİR İD.YURDU

0-3
YENİŞEHİR FK

(H) YUNUS BAHADIR
YENİŞEHİR BELD 03.06.2023
Cumartesi
18:30
ÖZGECAN ASLAN 1 YENİŞEHİR BELD MERSİN MASTERLER

9-3
ŞÖHRETLER VETERANLAR

(H) MEHMET ILDIRI
YENİŞEHİR BELD 03.06.2023
Cumartesi
18:30
ÖZGECAN ASLAN 2 LİBERO VETERANLAR

-
YENİŞEHİR İD. Y. MASTERLAR

(H) AHMET HAKAN AYDIN
2.KÜME-18 03.06.2023
Cumartesi
13:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ERDEMLİ LİMON

5-3
ARPAÇSAKARLAR

(H) YASİN KORKMAZ
(Y) BERAT ULAM
(Y) EYÜPCAN GÜVEN
(G) ALİ ŞARAPLI
2 KÜME U-18 03.06.2023
Cumartesi
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU SİLİFKE ÇAĞDAŞ

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ÇUKUROVA İD.YURDU

(H) BAHA İLHAN
(Y) FATİH SOLAK
(Y) SEMİH ULUSAL
(G) MUSTAFA CİVELEK
2 KÜME U-18 03.06.2023
Cumartesi
17:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.MEZİTLİ

4-0
ATAGÜÇ

(H) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) MUSTAFA HALİL AY
(Y) SAMET YILMAZ
(G) FARUK ERDOĞAN
2.KÜME BÜYÜK 04.06.2023
Pazar
15:00
100.YIL MUSALLAGÜCÜ

3-1
DOLUNAY

(H) KASIM EKİNLER
(Y) MEHMET KORTAK
(Y) MUSTAFA HALİL AY
(G) KENAN ETİLER
1.KÜME PLAY-OFF 04.06.2023
Pazar
17:00
100.YIL BARBAROSSPOR

3-3
TAŞUCU

(H) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(Y) ABDULLAH POLAT
(Y) ABDULLAH AYGÜN
(G) HİDAYET TEPE
1.KÜME PLAY-OFF 04.06.2023
Pazar
16:00
ÇOPURLU BİNEVLER

5-0
ÇEŞMELİSPOR

(H) OĞUZCAN YILMAZ
(Y) OZAN BOZKURT
(Y) ÇAĞRI ARISOY
(G) ERDOĞAN YALIM
U 13 LİGİ 04.06.2023
Pazar
16:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

0-1
ALTINÇOCUKLAR

(H) ŞERİF ÖZTOPRAK
1.KÜME PLAY-OFF 04.06.2023
Pazar
16:00
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ ZİRVE

0-0
BOZYAZI BELEDİYE

(H) HASANCAN TAMTEKİN
(Y) ONUR KAHYA
(Y) SERDAR ULUÇ
(G) ALİ CAN
2.KÜME BÜYÜK 04.06.2023
Pazar
15:00
SİLİFKE İLÇE ATAKENT G.BİRLİĞİ

-
TOROSLAR KARTAL

(H) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) MERTCAN DEMİR
(Y) ÖMER OZAN GÜLEÇ
(G) HÜDAVERDİ SAVCI
1.KÜME PLAY-OFF 04.06.2023
Pazar
16:00
SUNİ ÇİM GALATA

-
KAVAKLI

(H) EMİRCAN KARAÇALI
(Y) SAFFET YORGANCI
(Y) ONUR GÖNÜL
(G) ALİ ADIGÜZEL
U 17 P.OFF 04.06.2023
Pazar
18:00
SUNİ ÇİM YENİŞEHİR FK

3-5
SİLİFKE BELEDİYE SPOR

(H) FIRAT KAÇMAZ
(Y) EYÜPCAN GÜVEN
(Y) BERAT ULAM
(G) MEHMET GÜVEN
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
100.YIL ALİEFENDİOĞLU

-
KAVAKLI

(H) BATUHAN GİDER
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
27 ARALIK S T.İ.Y

-
MUSALLAGÜCÜ

(H) NUMAN EVGİN
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
15:00
ÇOPURLU CAMSPOR

-
KARACAİLYAS VET.

(H) HAKKI TOLGA KORU
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
16:30
ÇOPURLU GENÇSARAYLI

-
AKDENİZ BELEDİYE

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
ÇOPURLU MERSİNTER

-
ÇAMLIBEL

(H) MEHMET KORTAK
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
E.KUZEYMAN BERDANSPOR

-
T.DOĞANYILDIZI

(H) AHMET ENES ERKEÇ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
HUZURKENT HUZURKENT

-
REŞADİYE

(H) ARİF EKERDİKER
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
17:00
KARGIPINARI KARGIPINARI

-
MUT İD.YURDU

(H) FATİH SOLAK
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
KORAY AYDIN TOROSLAR BELEDİYE

-
M.ÇELİKSPOR

(H) FEVZİ KAYNARPINAR
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
MİTHATPAŞA BARBAROSSPOR

-
KANALSPOR

(H) ONUR KAHYA
TARSUS OSB 05.06.2023
Pazartesi
18:30
MTOSB Halı Saha ŞİŞECAM MADEN

-
GÖKMAK

(H) ASIM DOĞRU
TARSUS OSB 05.06.2023
Pazartesi
19:45
MTOSB Halı Saha UĞUR TEKSTİL

-
HAYAT KİMYA

(H) ASIM DOĞRU
TARSUS OSB 05.06.2023
Pazartesi
21:00
MTOSB Halı Saha YILDIZ ENTEGRE

-
AŞUT FİBERGLASS

(H) ASIM DOĞRU
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
17:00
MUT İLÇE GENÇ MUT

-
SİLİFKE ÇAĞDAŞ

(H) BATUHAN BOBUŞ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
12:00
S.ALİ TÜRKOĞLU TÜRKOCAĞI

-
KUVAYİ MİLLİYE

(H) SERDAR ULUÇ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
13:30
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ ZİRVE

-
M.BÜYÜKŞEHİR BLD

(H) SAFFET YORGANCI
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU HOMURLU 1951

-
YALÇINSPOR

(H) SEMİH ULUSAL
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
16:30
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİRSPOR

-
AKDENİZGÜCÜ

(H) AHMET HAKAN AYDIN
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
17:00
SİLİFKE İLÇE TAŞELİ İD.YURDU

-
ERDEMLİ BELEDİYE

(H) M.GÜNAY GÜMÜŞ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
15:00
SUNİ ÇİM İDMANYURDU 1925

-
ÇUKUROVA İD.YURDU

(H) SAMET YILMAZ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
16:30
SUNİ ÇİM T.HALKKENT

-
M.DOLUNAYSPOR

(H) EMRECAN AKDEMİR
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
SUNİ ÇİM ATAGÜÇ

-
MEZİTLİ 33

(H) MEHMET ILDIRI
TMMOB 05.06.2023
Pazartesi
19:00
YENİŞEHİR F.S 1 MİMARLAR ODASI

-
MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) ŞERİF ÖZTOPRAK
U 13 LİGİ 06.06.2023
Salı
18:00
KORAY AYDIN BAŞARISPOR

-
YENİŞEHİR İD.YURDU

(H) SAFFET YORGANCI
MERSİN BAROSU 06.06.2023
Salı
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 Mangooste Lawyer

-
Mersin Adliyesi

(H) BAHA İLHAN
MERSİN BAROSU 06.06.2023
Salı
20:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 The Punisher

-
Ata FK

(H) BAHA İLHAN
MERSİN BAROSU 06.06.2023
Salı
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 2 Baro Maro

-
Old Boys

(H) MUHAMMET KURT
U 13 LİGİ 06.06.2023
Salı
18:00
MİTHATPAŞA T.DEMİRSPOR

-
TARSUS BELEDİYE

(H) ARİF KOZAK
TARSUS OSB 06.06.2023
Salı
18:30
MTOSB Halı Saha EUROPAP TEZOL

-
ÖZALTIN

(H) AHMET ENES ERKEÇ
TARSUS OSB 06.06.2023
Salı
19:45
MTOSB Halı Saha GÖYMEN

-
MEDİKAR

(H) AHMET ENES ERKEÇ
TARSUS OSB 06.06.2023
Salı
21:00
MTOSB Halı Saha FARMACHEM

-
ERGİL GRUP

(H) AHMET ENES ERKEÇ
YENİŞEHİR BELD 06.06.2023
Salı
18:30
ÖZGECAN ASLAN 1 A1

-
A2

(H) KADİR KARA
YENİŞEHİR BELD 06.06.2023
Salı
18:30
ÖZGECAN ASLAN 2 A3

-
A4

(H) EMİRCAN KARAÇALI
2.KÜME-18 06.06.2023
Salı
13:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ATAGÜÇ

-
ERDEMLİ LİMON

(H) OZAN BOZKURT
(Y) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) YUNUS EMRE GÜRBÜZ
(G) UFUK SİVASLIOĞLU
2.KÜME-18 06.06.2023
Salı
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ARPAÇSAKARLAR

-
SİLİFKE ÇAĞDAŞ

(H) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) OZAN BOZKURT
(Y) YUNUS EMRE GÜRBÜZ
(G) MUSTAFA BAŞKAN
2 KÜME U-18 06.06.2023
Salı
17:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ÇUKUROVA İD.YURDU

-
M.MEZİTLİ

(H) FERHAT DALGIÇ
(Y) ŞERİF ÖZTOPRAK
(Y) CAN ÜNLÜ
(G) MÜKREMİN ÖZEL
U 13 LİGİ 06.06.2023
Salı
18:00
SUNİ ÇİM GALATA

-
Ç.ADONİS

(H) YUNUS BAHADIR
TMMOB 06.06.2023
Salı
18:00
YENİŞEHİR F.S 1 İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

-
HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
TMMOB 06.06.2023
Salı
19:00
YENİŞEHİR F.S 1 ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI

-
ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
1.KÜME PLAY-OFF 07.06.2023
Çarşamba
16:00
BOZYAZI BOZYAZI BELEDİYE

-
BARBAROSSPOR

(H) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) MERTCAN DEMİR
(Y) OZAN BOZKURT
(G) ÖZCAN DOĞAN
1.KÜME PLAY-OFF 07.06.2023
Çarşamba
16:00
KARGIPINARI ÇEŞMELİSPOR

-
GALATA

(H) FERHAT DALGIÇ
(Y) M.GÜNAY GÜMÜŞ
(Y) HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
(G) MUSTAFA AK
2.KÜME BÜYÜK 07.06.2023
Çarşamba
15:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
M.MEZİTLİ

(H) BAHA İLHAN
(Y) SAMET YILMAZ
(Y) GÖRKEM CAN GÖKÇE
(G) ENVER KÖKSAL
TARSUS OSB 07.06.2023
Çarşamba
18:30
MTOSB Halı Saha ŞİŞECAM DÜZCAM

-
ARMADA GIDA

(H) GÖKBEY ÜLKÜ
TARSUS OSB 07.06.2023
Çarşamba
19:45
MTOSB Halı Saha TEKNOPARS

-
İPTAL
AKY TEKNOLOJİ

(H) GÖKBEY ÜLKÜ
TARSUS OSB 07.06.2023
Çarşamba
21:00
MTOSB Halı Saha ÇELKONSAN

-
FRITOLAY

(H) GÖKBEY ÜLKÜ
2.KÜME BÜYÜK 07.06.2023
Çarşamba
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU MERSİNGÜCÜ

-
MUSALLAGÜCÜ

(H) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) MEHMET KORTAK
(Y) BERAT ULAM
(G) VELAT AKSAL
2.KÜME BÜYÜK 07.06.2023
Çarşamba
15:00
SUNİ ÇİM AKDENİZ İÇEL

-
T.DEMİRSPOR

(H) HÜSEYİN ERTAŞ
(Y) ABDULSAMET EKER
(Y) ÖMER OZAN GÜLEÇ
(G) HÜSEYİN KENDİR
2.KÜME BÜYÜK 07.06.2023
Çarşamba
18:00
SUNİ ÇİM M.DOLUNAY

-
YENİŞEHİR FK

(H) OĞUZCAN YILMAZ
(Y) MEHMET SALDIRANER
(Y) ABDULLAH AYGÜN
(G) MURAT AYKAÇ
1.KÜME PLAY-OFF 07.06.2023
Çarşamba
15:00
TARSUS ARENA KAVAKLI

-
AKDENİZ ZİRVE

(H) ALKAN ALTAN
(Y) RAMAZAN GÜNERİ
(Y) GÖKÇE ŞAHİN
(G) H.HÜSEYİN SÜSLÜ
1.KÜME PLAY-OFF 07.06.2023
Çarşamba
16:00
TAŞUCU TAŞUCU

-
BİNEVLER

(H) HASANCAN TAMTEKİN
(Y) ABDULLAH POLAT
(Y) SAFFET YORGANCI
(G) CAN İÇİNÖZBEBEK
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
27 ARALIK S T.İ.Y

-
HUZURKENT

(H) YUNUS EMRE GÜRBÜZ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
ÇOPURLU ÇUKUROVA İD.YURDU

-
MERSİNTER

(H) SERDAR ULUÇ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
E.KUZEYMAN REŞADİYE

-
BERDANSPOR

(H) ASIM DOĞRU
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
KARACAİLYAS KARACAİLYAS VET

-
AKDENİZ ZİRVE

(H) ONUR KAHYA
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
17:00
KARGIPINARI ERDEMLİ BELEDİYE

-
KARGIPINARI

(H) ÇAĞRI ARISOY
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
GALATA

(H) KASIM EKİNLER
MERSİN BAROSU 08.06.2023
Perşembe
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 Sokartes

-
Soryaz FC

(H) YUNUS BAHADIR
MERSİN BAROSU 08.06.2023
Perşembe
20:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 Tesadüf FC

-
Keyifçiler

(H) YUNUS BAHADIR
MERSİN BAROSU 08.06.2023
Perşembe
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 2 Baro City

-
Basketbol Takımı

(H) ŞERİF ÖZTOPRAK
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
MİTHATPAŞA T.DOĞANYILDIZI

-
ALİEFENDİOĞLU

(H) ARİF EKERDİKER
TARSUS OSB 08.06.2023
Perşembe
18:30
MTOSB Halı Saha MTOSB BÖLGE MÜD.

-
GOLDENNUTS

(H) BATUHAN GİDER
TARSUS OSB 08.06.2023
Perşembe
19:45
MTOSB Halı Saha DARICIOĞLU

-
INCOM

(H) BATUHAN GİDER
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
13:30
S.ALİ TÜRKOĞLU ÇAMLIBEL

-
HOMURLU 1951

(H) CAN ÜNLÜ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
17:00
SİLİFKE İLÇE SİLİFKE BELEDİYE

-
GENÇ MUT

(H) METE SEZGİN
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
15:00
SUNİ ÇİM AKDENİZGÜCÜ

-
CAMSPOR

(H) ÖMER OZAN GÜLEÇ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
16:30
SUNİ ÇİM M.DOLUNAY

-
MEZİTLİ 33

(H) RAMAZAN GÜNERİ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
SUNİ ÇİM İDMANYURDU 1925

-
ATAGÜÇ

(H) MEHMET ILDIRI
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
16:30
TARSUS ARENA TARSUSGÜCÜ

-
TARSUS 1923

(H) GÖKBEY ÜLKÜ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
TARSUS ARENA KAVAKLI

-
MUSALLAGÜCÜ

(H) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
17:00
TAŞUCU SİLİFKE ÇAĞDAŞ

-
TAŞELİ İD.YURDU

(H) M.GÜNAY GÜMÜŞ
TMMOB 08.06.2023
Perşembe
20:00
YENİŞEHİR F.S 1 MİMARLAR ODASI

-
İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) UTKU YILMAZ
U 13 LİGİ 09.06.2023
Cuma
18:00
ÇOPURLU ALTINÇOCUKLAR

-
BAŞARISPOR

(H) CAN ÜNLÜ
MERSİN BAROSU 09.06.2023
Cuma
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 Paras

-
Mavi Yengeçler

(H) FEVZİ KAYNARPINAR
MERSİN BAROSU 09.06.2023
Cuma
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 2 Tarsus Lawyer Utd

-
Çukur FC

(H) YASİN KORKMAZ
TARSUS OSB 09.06.2023
Cuma
18:30
MTOSB Halı Saha AŞUT FİBERGLASS

-
HAYAT KİMYA

(H) ONUR KAHYA
TARSUS OSB 09.06.2023
Cuma
19:45
MTOSB Halı Saha YILDIZ ENTEGRE

-
GÖKMAK

(H) ONUR KAHYA
TARSUS OSB 09.06.2023
Cuma
21:00
MTOSB Halı Saha UĞUR TEKSTİL

-
ŞİŞECAM MADEN

(H) ONUR KAHYA
U 13 LİGİ 09.06.2023
Cuma
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİRSPOR

-
TOROSLAR BELEDİYE

(H) BERAT ULAM
U 13 LİGİ 09.06.2023
Cuma
16:30
S.ALİ TÜRKOĞLU M.BÜYÜKŞEHİR BEL

-
TÜRKOCAĞI

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
U 13 LİGİ 09.06.2023
Cuma
18:00
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ BELEDİYE

-
Ç.ADONİS

(H) ŞERİF ÖZTOPRAK
TMMOB 09.06.2023
Cuma
18:00
YENİŞEHİR F.S 1 ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

-
HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) FATİH SOLAK
TMMOB 09.06.2023
Cuma
20:00
YENİŞEHİR F.S 1 ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

-
MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) FATİH SOLAK
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 13 LİGİ 03.06.2023
Cumartesi
14:00
ÇOPURLU YENİŞEHİR İD.YURDU

0-3
YENİŞEHİR FK

(H) YUNUS BAHADIR
YENİŞEHİR BELD 03.06.2023
Cumartesi
18:30
ÖZGECAN ASLAN 1 YENİŞEHİR BELD MERSİN MASTERLER

9-3
ŞÖHRETLER VETERANLAR

(H) MEHMET ILDIRI
YENİŞEHİR BELD 03.06.2023
Cumartesi
18:30
ÖZGECAN ASLAN 2 LİBERO VETERANLAR

-
YENİŞEHİR İD. Y. MASTERLAR

(H) AHMET HAKAN AYDIN
2.KÜME-18 03.06.2023
Cumartesi
13:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ERDEMLİ LİMON

5-3
ARPAÇSAKARLAR

(H) YASİN KORKMAZ
(Y) BERAT ULAM
(Y) EYÜPCAN GÜVEN
(G) ALİ ŞARAPLI
2 KÜME U-18 03.06.2023
Cumartesi
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU SİLİFKE ÇAĞDAŞ

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ÇUKUROVA İD.YURDU

(H) BAHA İLHAN
(Y) FATİH SOLAK
(Y) SEMİH ULUSAL
(G) MUSTAFA CİVELEK
2 KÜME U-18 03.06.2023
Cumartesi
17:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.MEZİTLİ

4-0
ATAGÜÇ

(H) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) MUSTAFA HALİL AY
(Y) SAMET YILMAZ
(G) FARUK ERDOĞAN
2.KÜME BÜYÜK 04.06.2023
Pazar
15:00
100.YIL MUSALLAGÜCÜ

3-1
DOLUNAY

(H) KASIM EKİNLER
(Y) MEHMET KORTAK
(Y) MUSTAFA HALİL AY
(G) KENAN ETİLER
1.KÜME PLAY-OFF 04.06.2023
Pazar
17:00
100.YIL BARBAROSSPOR

3-3
TAŞUCU

(H) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(Y) ABDULLAH POLAT
(Y) ABDULLAH AYGÜN
(G) HİDAYET TEPE
1.KÜME PLAY-OFF 04.06.2023
Pazar
16:00
ÇOPURLU BİNEVLER

5-0
ÇEŞMELİSPOR

(H) OĞUZCAN YILMAZ
(Y) OZAN BOZKURT
(Y) ÇAĞRI ARISOY
(G) ERDOĞAN YALIM
U 13 LİGİ 04.06.2023
Pazar
16:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

0-1
ALTINÇOCUKLAR

(H) ŞERİF ÖZTOPRAK
1.KÜME PLAY-OFF 04.06.2023
Pazar
16:00
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ ZİRVE

0-0
BOZYAZI BELEDİYE

(H) HASANCAN TAMTEKİN
(Y) ONUR KAHYA
(Y) SERDAR ULUÇ
(G) ALİ CAN
2.KÜME BÜYÜK 04.06.2023
Pazar
15:00
SİLİFKE İLÇE ATAKENT G.BİRLİĞİ

-
TOROSLAR KARTAL

(H) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) MERTCAN DEMİR
(Y) ÖMER OZAN GÜLEÇ
(G) HÜDAVERDİ SAVCI
1.KÜME PLAY-OFF 04.06.2023
Pazar
16:00
SUNİ ÇİM GALATA

-
KAVAKLI

(H) EMİRCAN KARAÇALI
(Y) SAFFET YORGANCI
(Y) ONUR GÖNÜL
(G) ALİ ADIGÜZEL
U 17 P.OFF 04.06.2023
Pazar
18:00
SUNİ ÇİM YENİŞEHİR FK

3-5
SİLİFKE BELEDİYE SPOR

(H) FIRAT KAÇMAZ
(Y) EYÜPCAN GÜVEN
(Y) BERAT ULAM
(G) MEHMET GÜVEN
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
100.YIL ALİEFENDİOĞLU

-
KAVAKLI

(H) BATUHAN GİDER
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
27 ARALIK S T.İ.Y

-
MUSALLAGÜCÜ

(H) NUMAN EVGİN
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
15:00
ÇOPURLU CAMSPOR

-
KARACAİLYAS VET.

(H) HAKKI TOLGA KORU
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
16:30
ÇOPURLU GENÇSARAYLI

-
AKDENİZ BELEDİYE

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
ÇOPURLU MERSİNTER

-
ÇAMLIBEL

(H) MEHMET KORTAK
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
E.KUZEYMAN BERDANSPOR

-
T.DOĞANYILDIZI

(H) AHMET ENES ERKEÇ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
HUZURKENT HUZURKENT

-
REŞADİYE

(H) ARİF EKERDİKER
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
17:00
KARGIPINARI KARGIPINARI

-
MUT İD.YURDU

(H) FATİH SOLAK
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
KORAY AYDIN TOROSLAR BELEDİYE

-
M.ÇELİKSPOR

(H) FEVZİ KAYNARPINAR
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
MİTHATPAŞA BARBAROSSPOR

-
KANALSPOR

(H) ONUR KAHYA
TARSUS OSB 05.06.2023
Pazartesi
18:30
MTOSB Halı Saha ŞİŞECAM MADEN

-
GÖKMAK

(H) ASIM DOĞRU
TARSUS OSB 05.06.2023
Pazartesi
19:45
MTOSB Halı Saha UĞUR TEKSTİL

-
HAYAT KİMYA

(H) ASIM DOĞRU
TARSUS OSB 05.06.2023
Pazartesi
21:00
MTOSB Halı Saha YILDIZ ENTEGRE

-
AŞUT FİBERGLASS

(H) ASIM DOĞRU
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
17:00
MUT İLÇE GENÇ MUT

-
SİLİFKE ÇAĞDAŞ

(H) BATUHAN BOBUŞ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
12:00
S.ALİ TÜRKOĞLU TÜRKOCAĞI

-
KUVAYİ MİLLİYE

(H) SERDAR ULUÇ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
13:30
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ ZİRVE

-
M.BÜYÜKŞEHİR BLD

(H) SAFFET YORGANCI
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU HOMURLU 1951

-
YALÇINSPOR

(H) SEMİH ULUSAL
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
16:30
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİRSPOR

-
AKDENİZGÜCÜ

(H) AHMET HAKAN AYDIN
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
17:00
SİLİFKE İLÇE TAŞELİ İD.YURDU

-
ERDEMLİ BELEDİYE

(H) M.GÜNAY GÜMÜŞ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
15:00
SUNİ ÇİM İDMANYURDU 1925

-
ÇUKUROVA İD.YURDU

(H) SAMET YILMAZ
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
16:30
SUNİ ÇİM T.HALKKENT

-
M.DOLUNAYSPOR

(H) EMRECAN AKDEMİR
U 13 LİGİ 05.06.2023
Pazartesi
18:00
SUNİ ÇİM ATAGÜÇ

-
MEZİTLİ 33

(H) MEHMET ILDIRI
TMMOB 05.06.2023
Pazartesi
19:00
YENİŞEHİR F.S 1 MİMARLAR ODASI

-
MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) ŞERİF ÖZTOPRAK
U 13 LİGİ 06.06.2023
Salı
18:00
KORAY AYDIN BAŞARISPOR

-
YENİŞEHİR İD.YURDU

(H) SAFFET YORGANCI
MERSİN BAROSU 06.06.2023
Salı
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 Mangooste Lawyer

-
Mersin Adliyesi

(H) BAHA İLHAN
MERSİN BAROSU 06.06.2023
Salı
20:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 The Punisher

-
Ata FK

(H) BAHA İLHAN
MERSİN BAROSU 06.06.2023
Salı
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 2 Baro Maro

-
Old Boys

(H) MUHAMMET KURT
U 13 LİGİ 06.06.2023
Salı
18:00
MİTHATPAŞA T.DEMİRSPOR

-
TARSUS BELEDİYE

(H) ARİF KOZAK
TARSUS OSB 06.06.2023
Salı
18:30
MTOSB Halı Saha EUROPAP TEZOL

-
ÖZALTIN

(H) AHMET ENES ERKEÇ
TARSUS OSB 06.06.2023
Salı
19:45
MTOSB Halı Saha GÖYMEN

-
MEDİKAR

(H) AHMET ENES ERKEÇ
TARSUS OSB 06.06.2023
Salı
21:00
MTOSB Halı Saha FARMACHEM

-
ERGİL GRUP

(H) AHMET ENES ERKEÇ
YENİŞEHİR BELD 06.06.2023
Salı
18:30
ÖZGECAN ASLAN 1 A1

-
A2

(H) KADİR KARA
YENİŞEHİR BELD 06.06.2023
Salı
18:30
ÖZGECAN ASLAN 2 A3

-
A4

(H) EMİRCAN KARAÇALI
2.KÜME-18 06.06.2023
Salı
13:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ATAGÜÇ

-
ERDEMLİ LİMON

(H) OZAN BOZKURT
(Y) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) YUNUS EMRE GÜRBÜZ
(G) UFUK SİVASLIOĞLU
2.KÜME-18 06.06.2023
Salı
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ARPAÇSAKARLAR

-
SİLİFKE ÇAĞDAŞ

(H) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) OZAN BOZKURT
(Y) YUNUS EMRE GÜRBÜZ
(G) MUSTAFA BAŞKAN
2 KÜME U-18 06.06.2023
Salı
17:00
S.ALİ TÜRKOĞLU ÇUKUROVA İD.YURDU

-
M.MEZİTLİ

(H) FERHAT DALGIÇ
(Y) ŞERİF ÖZTOPRAK
(Y) CAN ÜNLÜ
(G) MÜKREMİN ÖZEL
U 13 LİGİ 06.06.2023
Salı
18:00
SUNİ ÇİM GALATA

-
Ç.ADONİS

(H) YUNUS BAHADIR
TMMOB 06.06.2023
Salı
18:00
YENİŞEHİR F.S 1 İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

-
HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
TMMOB 06.06.2023
Salı
19:00
YENİŞEHİR F.S 1 ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI

-
ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
1.KÜME PLAY-OFF 07.06.2023
Çarşamba
16:00
BOZYAZI BOZYAZI BELEDİYE

-
BARBAROSSPOR

(H) HALİL İBRAHİM BALSATAN
(Y) MERTCAN DEMİR
(Y) OZAN BOZKURT
(G) ÖZCAN DOĞAN
1.KÜME PLAY-OFF 07.06.2023
Çarşamba
16:00
KARGIPINARI ÇEŞMELİSPOR

-
GALATA

(H) FERHAT DALGIÇ
(Y) M.GÜNAY GÜMÜŞ
(Y) HÜSEYİN KAMİL YAĞCI
(G) MUSTAFA AK
2.KÜME BÜYÜK 07.06.2023
Çarşamba
15:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
M.MEZİTLİ

(H) BAHA İLHAN
(Y) SAMET YILMAZ
(Y) GÖRKEM CAN GÖKÇE
(G) ENVER KÖKSAL
TARSUS OSB 07.06.2023
Çarşamba
18:30
MTOSB Halı Saha ŞİŞECAM DÜZCAM

-
ARMADA GIDA

(H) GÖKBEY ÜLKÜ
TARSUS OSB 07.06.2023
Çarşamba
19:45
MTOSB Halı Saha TEKNOPARS

-
İPTAL
AKY TEKNOLOJİ

(H) GÖKBEY ÜLKÜ
TARSUS OSB 07.06.2023
Çarşamba
21:00
MTOSB Halı Saha ÇELKONSAN

-
FRITOLAY

(H) GÖKBEY ÜLKÜ
2.KÜME BÜYÜK 07.06.2023
Çarşamba
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU MERSİNGÜCÜ

-
MUSALLAGÜCÜ

(H) HAMİT EREN KIZILDAĞ
(Y) MEHMET KORTAK
(Y) BERAT ULAM
(G) VELAT AKSAL
2.KÜME BÜYÜK 07.06.2023
Çarşamba
15:00
SUNİ ÇİM AKDENİZ İÇEL

-
T.DEMİRSPOR

(H) HÜSEYİN ERTAŞ
(Y) ABDULSAMET EKER
(Y) ÖMER OZAN GÜLEÇ
(G) HÜSEYİN KENDİR
2.KÜME BÜYÜK 07.06.2023
Çarşamba
18:00
SUNİ ÇİM M.DOLUNAY

-
YENİŞEHİR FK

(H) OĞUZCAN YILMAZ
(Y) MEHMET SALDIRANER
(Y) ABDULLAH AYGÜN
(G) MURAT AYKAÇ
1.KÜME PLAY-OFF 07.06.2023
Çarşamba
15:00
TARSUS ARENA KAVAKLI

-
AKDENİZ ZİRVE

(H) ALKAN ALTAN
(Y) RAMAZAN GÜNERİ
(Y) GÖKÇE ŞAHİN
(G) H.HÜSEYİN SÜSLÜ
1.KÜME PLAY-OFF 07.06.2023
Çarşamba
16:00
TAŞUCU TAŞUCU

-
BİNEVLER

(H) HASANCAN TAMTEKİN
(Y) ABDULLAH POLAT
(Y) SAFFET YORGANCI
(G) CAN İÇİNÖZBEBEK
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
27 ARALIK S T.İ.Y

-
HUZURKENT

(H) YUNUS EMRE GÜRBÜZ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
ÇOPURLU ÇUKUROVA İD.YURDU

-
MERSİNTER

(H) SERDAR ULUÇ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
E.KUZEYMAN REŞADİYE

-
BERDANSPOR

(H) ASIM DOĞRU
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
KARACAİLYAS KARACAİLYAS VET

-
AKDENİZ ZİRVE

(H) ONUR KAHYA
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
17:00
KARGIPINARI ERDEMLİ BELEDİYE

-
KARGIPINARI

(H) ÇAĞRI ARISOY
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
KORAY AYDIN TOROSLAR KARTAL

-
GALATA

(H) KASIM EKİNLER
MERSİN BAROSU 08.06.2023
Perşembe
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 Sokartes

-
Soryaz FC

(H) YUNUS BAHADIR
MERSİN BAROSU 08.06.2023
Perşembe
20:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 Tesadüf FC

-
Keyifçiler

(H) YUNUS BAHADIR
MERSİN BAROSU 08.06.2023
Perşembe
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 2 Baro City

-
Basketbol Takımı

(H) ŞERİF ÖZTOPRAK
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
MİTHATPAŞA T.DOĞANYILDIZI

-
ALİEFENDİOĞLU

(H) ARİF EKERDİKER
TARSUS OSB 08.06.2023
Perşembe
18:30
MTOSB Halı Saha MTOSB BÖLGE MÜD.

-
GOLDENNUTS

(H) BATUHAN GİDER
TARSUS OSB 08.06.2023
Perşembe
19:45
MTOSB Halı Saha DARICIOĞLU

-
INCOM

(H) BATUHAN GİDER
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
13:30
S.ALİ TÜRKOĞLU ÇAMLIBEL

-
HOMURLU 1951

(H) CAN ÜNLÜ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
17:00
SİLİFKE İLÇE SİLİFKE BELEDİYE

-
GENÇ MUT

(H) METE SEZGİN
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
15:00
SUNİ ÇİM AKDENİZGÜCÜ

-
CAMSPOR

(H) ÖMER OZAN GÜLEÇ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
16:30
SUNİ ÇİM M.DOLUNAY

-
MEZİTLİ 33

(H) RAMAZAN GÜNERİ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
SUNİ ÇİM İDMANYURDU 1925

-
ATAGÜÇ

(H) MEHMET ILDIRI
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
16:30
TARSUS ARENA TARSUSGÜCÜ

-
TARSUS 1923

(H) GÖKBEY ÜLKÜ
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
18:00
TARSUS ARENA KAVAKLI

-
MUSALLAGÜCÜ

(H) MEHMET ŞÜKRÜ TÜRKMEN
U 13 LİGİ 08.06.2023
Perşembe
17:00
TAŞUCU SİLİFKE ÇAĞDAŞ

-
TAŞELİ İD.YURDU

(H) M.GÜNAY GÜMÜŞ
TMMOB 08.06.2023
Perşembe
20:00
YENİŞEHİR F.S 1 MİMARLAR ODASI

-
İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

(H) UTKU YILMAZ
U 13 LİGİ 09.06.2023
Cuma
18:00
ÇOPURLU ALTINÇOCUKLAR

-
BAŞARISPOR

(H) CAN ÜNLÜ
MERSİN BAROSU 09.06.2023
Cuma
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 1 Paras

-
Mavi Yengeçler

(H) FEVZİ KAYNARPINAR
MERSİN BAROSU 09.06.2023
Cuma
19:00
MEZİTLİ BERLİN H.S 2 Tarsus Lawyer Utd

-
Çukur FC

(H) YASİN KORKMAZ
TARSUS OSB 09.06.2023
Cuma
18:30
MTOSB Halı Saha AŞUT FİBERGLASS

-
HAYAT KİMYA

(H) ONUR KAHYA
TARSUS OSB 09.06.2023
Cuma
19:45
MTOSB Halı Saha YILDIZ ENTEGRE

-
GÖKMAK

(H) ONUR KAHYA
TARSUS OSB 09.06.2023
Cuma
21:00
MTOSB Halı Saha UĞUR TEKSTİL

-
ŞİŞECAM MADEN

(H) ONUR KAHYA
U 13 LİGİ 09.06.2023
Cuma
15:00
S.ALİ TÜRKOĞLU M.DEMİRSPOR

-
TOROSLAR BELEDİYE

(H) BERAT ULAM
U 13 LİGİ 09.06.2023
Cuma
16:30
S.ALİ TÜRKOĞLU M.BÜYÜKŞEHİR BEL

-
TÜRKOCAĞI

(H) HÜSEYİN FIRAT GÜNGÖR
U 13 LİGİ 09.06.2023
Cuma
18:00
S.ALİ TÜRKOĞLU AKDENİZ BELEDİYE

-
Ç.ADONİS

(H) ŞERİF ÖZTOPRAK
TMMOB 09.06.2023
Cuma
18:00
YENİŞEHİR F.S 1 ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

-
HARİTA VE KADASTRO