Atatürk
2022-2023 SEZON AÇILIŞ TÖRENİMİZ
2022-2023 SEZON AÇILIŞ TÖRENİMİZ
TFFHGD Mersin Şubesi ve Mersin İl Hakem kurulu ile birlikte Geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz 2022-2023 futbol sezonu açılışı 13.10.2022 tarihinde Nevin Yanıt Atletizm sahasında yapılan törenle gerçekleşti. 

Törene Mersin Vali yardımcımız İbrahim KÜÇÜK , Gençlik Spor il Müdürümüz Ökkeş DEMİR, MHK eski üyemiz ve süperlig gözlemcimiz Kadir TOZLU  ASKF Başkanı Mithat ERTAŞ  il temsilcimiz Ahmet KARATAŞ , Mersin il halem kurulu başkanımız Hüdaverdi SAVCI  ve üyeleri, Saha Komiserleri Derneği başkanı Mustafa ÖNCEL , Sponsorumuz  Çetin Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Orhan ÇETİN, eski il hakem kurulu başkanımız Tarık ANTALYALI,hakem ve gözlemcilerin yakınları katıldı.
Törende tüm klasman, il ve aday hakemleri 2022-2023 sezonunda kullanılmak üzere Dernek Şubesi Başkanı Alkan ALTAN  ve Yönetim Kurulu tarafından temin edilen antrenman kıyafetleri ile sahada yerini aldılar.

TFFHGD Mersin  Şubesi Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Alkan ALTAN ’ın yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi;Öncelikle TFFHGD Genel Başkanımız Dr.Abdurrahman ARICI'nın selamlarını iletmek isterim.
Bizler göreve geldiğimizden beri ilk günkü heyecanımızı taşıyoruz. Amacımız hakemlere karşı en iyi şekilde hizmet etmek. Mersin ülkemizin önemli bir ilidir. Bizler bunun bilincinde hareket ediyoruz. Türk hakemliğine en iyi şekilde hizmet edecek gençlerimiz var. İl Hakem Kurulu ile birlikte hareket ederek hakemleri üst liglere taşımak istiyoruz  dedi ve açılışa gelen konuklarına teşekkür etti.       
                              
İl Hakem Kurulu Başkanı Hüdaverdi SAVCI,MHK Başkanı Sn. Sabri ÇELİK'in centilmence sağlıklı ve başarılı bir sezon temennisini ifade ettiğini iletti. Ayrıca il hakemlerimize gönderilen forma ve antrenman tişörtleri için TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI ve Federasyon Başkanımız Mehmet BÜYÜKEKŞİ 'ye teşekkür etti. Kurul olarak duruşu olan, çalışkan, dürüst aynı zamanda hedefleri olan hakemler iyi hakem anlayışıyla hareket ettiklerini ifade ederek başarılı bir sezon dileklerini iletti. 

Ardından Vali Yardımcımız İbrahim KÜÇÜK , eski MHK Üyemiz Kadir TOZLU , Gençlik Spor il Müdürümüz Ökkeş DEMİR , Mersin ASKF Başkanı Mithat ERTAŞ , il Temsilcimiz Ahmet KARATAŞ ,Saha Komiseleri Derneği Başkanı Mustafa ÖNCEL konuşmalarını yaparak yeni sezon için başarı dileklerini sundular. 
Programa katılan protokolün  konuşmalarından sonra günün anlam ve önemine istinaden tişört takdim edildi. 

Törenimizin ilerleyen saatlerinde kısa süre aramızdan ayrılan ve camiamıza yıllarca hizmet etmiş değerli gözlemcilerimiz merhum Mehmet Ali UZUNADAM  ve Ünal YILDIRIM ’ın aileleri de katıldı. 

Mehmet Ali UZUNADAM  hocamızın kıymetli ailesine ve kızına Kadir TOZLU  hocamız çiçek ve plaket takdim etti, ardından yine Ünal YILDIRIM  hocamızın kıymetli eşine Gençlik Spor İl Müdürümüz Ökkeş DEMİR  çiçek ve plaket takdim etti, hediyelerden sonra kısa bir konuşma yapmak isteyen hocamızın kıymetli eşi bu güzel gecede unutulmadıkları için teşekkür etti. Programın bu dakikalarında duygu dolu anlar yaşandı. 

Yeni sezonun uğurlu geçmesi temennileriyle yapılan pasta kesimi sonrası, misafirlere verilen kokteyl ile törenimiz son buldu.

?
MERSİN İL HAKEM KURULU
TFFHGD MERSİN ŞUBESİ
Bu haber bugün 4 kez, genel toplamda 1070 kez görüntülendi.